• Головна
  • "Померла добра і щиросердна людина": коронавірус убив шановану лікарку на Тернопільщині (ФОТО)
19:01, 5 січня

"Померла добра і щиросердна людина": коронавірус убив шановану лікарку на Тернопільщині (ФОТО)

"Померла добра і щиросердна людина": коронавірус убив шановану лікарку на Тернопільщині (ФОТО)

Обірвалося життя 68-річної лікарки-бактеріолога, лаборанта Бережанської центральної міської лікарні Людмили Боярчук. Вона померла від ускладнень, викликаних коронавірусом.

Як інформують "Тернополяни", це вже тринадцята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.

"2 січня 2021 року передчасно пішла із життя, лікар-бактеріолог лаборант КНП "Бережанська центральна міська лікарня" Бережанської міської ради (до 1 січня цьогоріч - Бережанська центральна районна комунальна лікарня) Боярчук Людмила Володимирівна . Їй було 68 років. 25 січня їй би виповнилось 69", — йдеться у повідомленні.

Відомо, що медик була лікарем-бактеріологом лаборантом з 1986 року. Вона до останнього працювала на роботі і віддала невтомній медичній праці майже пів життя.

"У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює щирі співчуття. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть доброї, та щиросердної людини. Світла пам’ять про та великі співчуття рідним, двом дітям та п’ятеро внукам, близьким, знайомим.

Щиро сумуємо та поділяємо біль непоправної втрати. Вічна пам'ять!", — пишуть на сторінці Управління охорони здоров'я ТОДА.

"Померла добра і щиросердна людина": коронавірус убив шановану лікарку на Тернопільщині (ФОТО), фото-1
#Померла_лікарка #коронавірус_на_Тернопільщині

Коментарі

Оголошення
live comments feed...