• Головна
  • У Зеленського надали перший коментар щодо використання дітей у новорічному привітанні
19:31, 5 січня

У Зеленського надали перший коментар щодо використання дітей у новорічному привітанні

У Зеленського надали перший коментар щодо використання дітей у новорічному привітанні

Знімальний процес новорічного звернення президента України Володимира Зеленського, де були залучені діти, тривав кілька годин і був проведений із дотриманням усіх належних законодавчих процедур.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. Він уточнив, що батьки дітей дали письмову згоду на проведення зйомок.

Як інформує "Obozrevatel", за словами Подоляка, після завершення робочого процесу у всіх залишилися чудові враження і позитивні емоції.

Він також розповів, що дітей в супроводі батьків запросили 27 грудня на період часу, необхідний для запису тих моментів, коли вони з'являються в кадрі.

Привітання президента записували в Маріїнському палаці і на площі перед ним.

"Участь дітей продиктована логікою самого привітання – саме до дітей, майбутнього нашої країни, звертається Президент України. І саме діти формулюють свої мрії і бажання, які дорослі мають спромогтися реалізувати в майбутньому", – сказав радник керівника ОП.

Він також спростував інформацію про те, що кастинг маленьких акторів проводило агентство Lot.

"Що за оголошення тиражується в соціальних мережах і чи реальне воно, і для яких зйомок в цьому оголошенні запрошували маленьких акторів, сказати важко. Але схоже, що це чергова штучна спроба політичних опонентів створити скандал там, де його немає і бути не може", – заявив Подоляк.

Раніше повідомлялося, о новорічне привітання Зеленського , в якому брали участь діти, нібито знімали до трьох годин ранку, а заплатили їм по 500 грн.

Це грубе порушення трудового законодавства (ст. 188, 189 і 192 КЗпП) – неповнолітніх працівників заборонено залучати до нічних робіт, якщо вечірня зміна хоча б частково припадає на час після 22:00.

У соціальних мережах розгорілася палка дискусія в зв'язку з інформацією про "роботу" дітей на зйомках новорічного звернення президента України Володимира Зеленського.

#Офіс_Зеленського #новорічне_привітання
Оголошення
live comments feed...