• Головна
  • В Тернополі традиційно запрацювала найбільша шопка України (ВІДЕО)
13:07, 7 січня
1

В Тернополі традиційно запрацювала найбільша шопка України (ВІДЕО)

В Тернополі традиційно запрацювала найбільша шопка України (ВІДЕО)

Різдвяну шопку в храмі Святого апостола Петра в Тернополі, яка вже традиційно вважається найбільшою в Україні, відкрито. Монтаж конструкції тривав цілих три дні. Через пандемію коронавірусу було прийнято рішення зробити шопку на 10 м вужчою та дещо зменшити кількість фігур, щоб збільшити простір для відвідувачів церкви, аби не наражати їх на небезпеку зараження. Про це розповів семінарист Святослав Караманов. 

“Шопка є дещо зміненою. Багатьох деталей немає задля того, аби в храмі помістилося більше людей, відповідно до карантинних вимог. Звичайно, найголовнішими персонажами є поза Ісуса Христа, його мати Марія і праведний Іосиф. Також цікавими є елементи вертепу – провідники нашого народу, які були і провідниками нашої церкви. То є митрополит Андрей Шептицький і блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий. Також маємо тут Володимира Великого і Ольгу. В цій шопці ми єднаємо наші українські традиції і прославляємо наших славетних майстрів, які були в Україні”, – розповідає Святослав Карманов, пише "Файне місто

Діятиме шопка до Стрітення - 15 лютого. Подивися на різдвяну конструкцію ви можете за адресою: м. Тернопіль, вулиця Володимира Великого, церква святого апостола Петра.

#Шопка #найбільша_шопка #Тернопіль #церква_апостола_Петра

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
9 січня, 10:24
Це унікально!!!
Оголошення
live comments feed...