• Головна
  • Мер Тернополя все ж не виключає введення локдауну в місті
19:08, 7 січня

Мер Тернополя все ж не виключає введення локдауну в місті

Мер Тернополя все ж не виключає введення локдауну в місті

Міський голова Тернополя Сергій Надал відреагував на зміну ситуації із захворюваністю на коронавірус в місті. Раніше, комісія з надзвичайних ситуацій в Тернополі прийняла рішення на основі даних, які характеризують рівень захворюваності на COVID-19, та надала рекомендації не посилювати карантинні обмеження в місті з огляду на зниження кількості хворих на коронавірус, проте, ситуація з хворобою швидко змінюється. Сьогодні Сергій Надал на своїй сторінці у Facebook пояснив, як буде жити місто в період локдауну. 

"Всі рішення, в тому числі і рішення щодо зміни карантинних обмежень, у Тернополі приймаються комісією з надзвичайних ситуацій виключно в інтересах жителів нашої громади і виходячи з фактичних даних медичних показників, а саме — показників захворюваності на COVID-19.

У Тернополі спостерігалась тенденція до зменшення кількість інфікованих та пацієнтів, що перебувають на лікуванні у медичних закладах з діагнозом «коронавірусна інфекція». Практично були відсутні хворі серед дітей і працівників закладів освіти.

Коронавірус має властивість швидко поширюватися, і ми вже не виключаємо зростання кількості хворих. Після новорічних та різдвяних свят динаміка захворюваності може знову стати загрозливою. Тому ми постійно консультуємося з нашим медиками, вірусологами, з відділом охорони здоров'я.

Готові вжити всіх необхідних заходів у разі, якщо буде загроза здоров'ю та життю тернополян.

Я не боюся приймати важкі, але правильні рішення, якщо в цьому є об'єктивна потреба. Якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — ми призупинимо рішення комісії і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину. Крім того, ми чітко розуміємо, що ідуть свята і тестування можуть не проводитися в повній мірі.

Ми ніколи не будемо ризикувати здоров’ям жителів нашої громади. Ми щоденно моніторимо ситуацію. Рішення приймаються на основі оцінки динаміки захворюваності.

Це не тернопільське «ноу-хау». Це практика боротьби з пандемією всіх цивілізованих країн. Якщо показники захворюваності зменшуються — карантин послаблюють. Якщо показники збільшуються — карантин посилюють, відповідно ми будемо дослухатися до рішення Кабінету Міністрів.

Бережіть себе та своїх рідних!", - повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. 

#Сергій_Надал #Надал #мер_Тернополя #коронавірус #локдаун
Оголошення
live comments feed...