Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік (ФОТО)

Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік, Ірина Герман

Новорічні свята президент України Володимир Зеленський провів разом із родиною та друзями в Карпатах. Президент відпочивав у Буковелі. Саме там його помітили українці та не могли оминути можливості зробити з ним фото на згадку.

Президент відвідав Івано-Франківську область із робочою поїздкою ще 28 грудня. Тоді Зеленський зізнався, що там і зустріне Новий рік. Щоправда, де саме, не уточнив, пише "24 канал".

Згодом політика помітили у Буковелі. Українці, які випадково зустріли президента, опублікували з ним яскраві фото. На світлинах видно, що Зеленський тримає лижі та одягнений у відповідний костюм. До речі, політик також робив селфі із дітьми.

Одна з відвідувачок Буковелю промовисто підписала фото із Зеленським: "Якщо рік почався із зустрічі з президентом, він приречений бути успішним".

Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік (ФОТО), фото-1 Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік (ФОТО), фото-2 Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік (ФОТО), фото-3 Стало відомо, де Володимир Зеленський зустрічав Новий рік (ФОТО), фото-4
Володимир_Зеленський Новий_рік Зеленський Карпати відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі