• Головна
  • Під виглядом вакцини від коронавірусу в Україну ввезли отруйні та сильнодіючі речовини: триває розслідування СБУ
10:01, 9 січня
2

Під виглядом вакцини від коронавірусу в Україну ввезли отруйні та сильнодіючі речовини: триває розслідування СБУ

Служба безпеки України розпочала розслідування, стосовно ввезення в Україну, зберігання та застосування отруйних або сильнодіючих лікарських засобів під виглядом вакцини Pfizer від COVID-19.

Таку інформацію Суспільному підтвердили у пресслужбі СБУ.

"Станом на зараз відомо, що група осіб, за попередньою змовою, в порушення встановлених правил, придбали, перевозили, зберігали та відпускають отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини від вірусу COVID-19 виробництва компанії Pfizer", - повідомили у спецслужбі.

Розслідуванням перевіряються обставини застосування цих засобів, вакцинації окремих громадян як в медичних закладах, так і за їх межами. Відомості за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 321 КК України внесено в Єдиний реєстр досудового розслідування 06 січня 2021 року.

#Вакцина #коронавірус #контрабанда #СБУ

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олег кос68
10 січня, 03:43
Прохання до міністра внутрішніх справ України Арсенія Авакова, службу безпеки України, перевірити причетність учасників ДУК "Правий сектор" до вибуху на газопроводі поблизу Лубен Полтавської області. Зі слів свідків, розгерметизація газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород"  9 січня о 15:48 супроводжувалася гучною звуковою хвилюю, також є особи які готові анонімно надати свідчення (при відкритті кримінального провадження) про осіб які імовірно причетні до даного терористичного акту.
Змей
20 березня, 08:22
Тю... Всё по заветам з. Бжезинского. Сократить население до 7...10 млн. Верной дорогой скачите
Оголошення
live comments feed...