• Головна
  • Один з фаворитів "Холостячки" розповів, чому шкодує, що не покинув шоу раніше
18:01, 10 січня
1

Один з фаворитів "Холостячки" розповів, чому шкодує, що не покинув шоу раніше

Один з фаворитів "Холостячки" розповів, чому шкодує, що не покинув шоу раніше

Один із фаворитів Ксенії Мішиної, головної героїні популярного шоу "Холостячка", навколо якого досі йдуть тривалі обговорення, Андрій Рибак розповів в своєму інтерв'ю, що шкодує про те, що не покинув шоу значно раніше. 

Так, за словами чоловіка, він занадто драматизував свої відносини з Мішиною на реаліті і зараз вважає, що їх спільна історія була "занадто роздута". Про це він розповів в інтерв'ю для YouTube-проекту True Story, пише "Obozrevatel

Андрій заявив, що в умовах проекту йому складно було розпізнати свої справжні почуття. Якийсь час він був упевнений, що закоханий в Ксенію, проте з часом зрозумів, що перебільшував свої почуття. Погляд зі сторони після шоу допоміг йому тверезо оцінити ситуацію.

Рибак зазначив – він шкодує, що не покинув шоу після першої розмови з Ксенією Мішиною про Аліну. За словами чоловіка, він помічав, наскільки у двох дівчат було різне ставлення до нього. Зокрема, героїня "Холостячки" вимагала до себе особливої уваги, але взаємністю не відповідала.Він сказав, що побачив два полярних ставлення до себе. Тому, як зізнався екс-учасник шоу, шкодує, що не пішов ще тоді .

#Мішина #Холостячка #Рибак

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Haahhahahahh
10 січня, 20:21
Класне шоу, можна вибрати недорогого шлюха або шлюху)))
Оголошення
live comments feed...