"Невже так краще?": через локдаун люди їдять на фонтанах та лавках (ФОТО)

"Невже так краще?": через локдаун люди їдять на фонтанах та лавках , Ірина Герман

Одне з найбільших туристичних міст України зіткнулося із справжньою проблемою. Чимало людей на різдвяні свята поїхали у Львів, щоб атмосферно відсвяткувати Різдво. Але, оскільки, більшість закладів дотримуються умов локдауну та працюють лише на доставку та "на виніс", ситуація, як це не парадоксально, стала ще гіршою.

Як повідомляє "Depo. Львів" облизу закладів, які розташовані поряд із зимовим містечком та власне самих різдвяних кіосків, утворилися гігантські черги, де наївно очікувати на дотримання дистанції. До того ж, виникла проблема із банальним миттям рук та санвузлами. Через торгівлю "на виніс", люди їдять у великих скупченнях просто на фонтанах, парапетах та, у кращому випадку, на лавках. Захисні маски використовують далеко не всі. 

В Тернополі ситуація склалася не краще. На площі зосереджені великі скупчення людей. Деякі заклади все ж вирішили працювати через дозвіл міської влади. Це дещо розвантажило Театральний майдан. Проте, судячи із можливого запровадження локдауну з 11 січня, в Тернополі можна буде спостерігати схожу до Львова картину.

"Невже так краще?": через локдаун люди їдять на фонтанах та лавках (ФОТО) , фото-1 "Невже так краще?": через локдаун люди їдять на фонтанах та лавках (ФОТО) , фото-2 "Невже так краще?": через локдаун люди їдять на фонтанах та лавках (ФОТО) , фото-3
Зимове_містечко торгівля_на виніс локдаун
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі