Співак з Тернопільщини Віктор Павлік знову стане батьком (ФОТО)

Співак з Тернопільщини Віктор Павлік знову стане батьком , Ірина Герман

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова вперше стане мамою. Про це вона повідомила, оприлюднивши зворушливі світлини зі співаком, на яких видно її округлий вагітний животик.

Дружина Віктора Павліка вагітна, пише "24 канал".

Подружжя відомого українського співака Віктора Павліка та його молодої дружини Катерини Реп'яхової очікує на народження дитини. Про це сповістила жінка артиста на особистій сторінці в інстаграмі.

Співак з Тернопільщини Віктор Павлік знову стане батьком (ФОТО) , фото-1 Співак з Тернопільщини Віктор Павлік знову стане батьком (ФОТО) , фото-2 Співак з Тернопільщини Віктор Павлік знову стане батьком (ФОТО) , фото-3

"Новий етап нашого життя. Це щастя. Це безкінечна любов", – написала Катерина Реп'яхова під фото. Вона оприлюднила серію кадрів, де демонструє округлий живіт. Молода дружина Віктора Павліка стане матусею вперше, а для співака дитина буде четвертою. У нього є син Олександр від першої дружини Лідії та дочка Христина, від другого шлюбу зі Світланою. Нагадаємо, що влітку від 2-річної боротьби з раком помер син Віктора Павло. Катерина Реп'яхова та Віктор Павлік, незважаючи на пандемію коронавірусу, узаконили стосунки 29 травня 2020 року.

Віктор_Павлік Катерина_Реп'яхова дружина_Павліка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі