• Головна
  • "Бив головою об підлогу": 4-річний хлопчик, з якого познущалися на Різдво, потребує допомоги небайдужих (ФОТО)
21:00, 11 січня

"Бив головою об підлогу": 4-річний хлопчик, з якого познущалися на Різдво, потребує допомоги небайдужих (ФОТО)

"Бив головою об підлогу": 4-річний хлопчик, з якого познущалися на Різдво, потребує допомоги небайдужих (ФОТО)

На саме Різдво маленького Юрчика разом з мамою побив п’яний знайомий. Волонтери розповідають, що 7 січня мама з дитиною пішли в гостювати до знайомого. Там чоловіка роздратував дзвінкий голос дитини і він почав бити чотирирічного хлопчика.

Як інформує "gk-press.if.ua", про це повідомляє Благодійна організація "Час добра та милосердя".

"Бив жорстоко, тріпав як шмат ганчір’я голову Юрка об підлогу, при цьому тримаючи та зажимаючи шию хлопчика… Мати Юрка зі всіх своїх сил намагалася відтягти нападника від свого синочка, але лють та сила нелюда здавалися непереможеними. В страху та паніці мати схопила телефон та набрала 102, але і цим не спинила агресора", – продовжують волонтери.

За їхні словами, чоловік відкрив вікно, схопив хлопчика та хотів викинути з четвертого го поверху.

"Мати мов оскаженіла пантера робила все, щоб завадити цьому. Вдалося стати між дитиною та нападником, за що той вдарив маму три рази викруткою. Не зупиняючись, мама Юрка, коли вдалося минути небезпеку з вікном, вибігла з квартири, почала стукати до сусідів, але дверей ніхто не відкривав! Боротьба тривала допоки не приїхала поліція. Дитину одразу доправили з мамою до обласної дитиячої лікарні Франківська", – зазначають на сторінці благодійної організації.

Наразі мама з сином знаходяться в лікарні. У дитини діагностували струс головного мозку, а також є явні гематоми на голові та шиї дитини. Крім того Юрко отримав надзвичайно сильний стрес та шок. Мама хлопчика також отримала тілесні ушкодження, коли захищала свою дитину. Зараз необхідно зробити повне обстеження дитини.

"Коштів у мами на повноцінне лікування та обстеження немає, тож просимо у вас допомоги! Від правильного обстеження та лікування залежить подальше життя дитини, тож дуже просимо допоможіть! Також ми обов’язково після основного лікування долучимо консультацію психолога, щоб допомогти дитині пережити та забути цей жах", – наголошують волонтери.

Допомогти фінансово можна за реквізитами

Карта ключ Приват банк –

5169330522151635

– Кушніренко Валерія,

Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Юри”

Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009

EGRPOU – 42732425

Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”.

"Бив головою об підлогу": 4-річний хлопчик, з якого познущалися на Різдво, потребує допомоги небайдужих (ФОТО), фото-1
#Побиття_хлопчика #потрібна_допомога
Оголошення
live comments feed...