Знущання заради розваг: на корпоративі живе телятко перетворили на декор (ФОТО)

Днями соцмережі вибухнули обуренням та критикою після того, як стало відомо про кричущий випадок у Чернігові. Так, співробітники однієї із косметичних компаній вирішили для новорічного корпоративу встановити фотозону зі справжнім живим телям.

Бідна тварина не одну годину простояла під яскравим освітленням, спалахом фотокамери і гучний сміх випиваючих людей. Зоозахисники назвали це знущанням над твариною.Пост про цей інцидент і фотографії з місця заходу поширила в соціальній мережі Facebook громадська організація UAnimals."Знущання заради розваг. У Чернігові на святкування Oriflame Cosmetics Ukraine вирішили залучити теля, яке під час гучної вечірки на прив'язі служило декором для фото", - вказується в публікації.

Знущання заради розваг: на корпоративі живе телятко перетворили на декор (ФОТО), фото-1 Знущання заради розваг: на корпоративі живе телятко перетворили на декор (ФОТО), фото-2 Знущання заради розваг: на корпоративі живе телятко перетворили на декор (ФОТО), фото-3

Під постом орагнізації з'явилися тисячі відгуків користувачів соцмережі, переважно гнівних і засуджуючих. До слова, прокоментував його і лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.
"Безжальні ідіоти", - написав він.
Косметична компанія представники якої влаштували таке "свято" зазначили, що не несуть відповідальності за таких захід, і вони не виступали його організатором.
"За будь-які інші заходи компанія (прим. ред. назва компанії відома) не може нести відповідальність. Захід у місті Чернігів був організований партнерами самостійно на свої власні засоби без якої-небудь участі з боку компанії. У нас не було інформації про те, що в ході заходу будуть використані тварини. Ми не підтримуємо будь-які неетичні дії з використанням тварин. Але ми не в змозі контролювати дії, які (у тому числі заходи) проводять наші партнери (які не є співробітниками компанії) у своїх приватних цілях без якого-небудь залучення з боку компанії. Ми поважаємо права і свободи наших співробітників, партнерів і суспільства в цілому, але і засуджуємо використання тварин у будь-яких неетичних цілях", - зазначили на офіційній сторінці коспанії.

етика тварина знущання телятко світло корпоратив фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі