У десятці: Дмитро Підручний показав хороший результат у чоловічому спринті в Обергофі

У десятці: Дмитро Підручний показав хороший результат у  чоловічому спринті в Обергофі, Тата Когут

Перед шостим етапом Кубка світу тренер збірної України відправив на Кубок IBU Богдана Цимбала та Тараса Лесюка, відповідно стартували в спринті ті п'ять біатлоністів, які залишився в команді, серед них і наш земляк - Дмитро Підручний.

Артем Тищенко розпочав гонку першим серед українців, після другої стрільби виходив на 57-му місці з одним колом штрафу. Але програш 85 секунд ходом на останньому колі відкинув його на 78-е місце на фініші.

Нижче Тищенка фінішував Руслан Ткаленко - у нього три кола штрафу та 4 хвилини відставання на фініші. Результат Ткаленка - 88-е місце, найгірший серед українців. Ходом Ткаленко виграв 3.7 секунд у Тищенка.
Антон Дудченко схибив одного разу, як і Тищенко, але фінішував на 49-му місці - 2:20 відставання. Його на 2 секунди випередив Артем Прима, у якого три кола штрафу та 48-а позиція.

Найкращий результат серед українців у Дмитра Підручного - сьоме місце. Дмитро показв восьмий найкращий час на дистанції, а також був третім найшвидшим на останньому колі. Саме це дозволило йому фінішувати сьомим навіть з одним колом штрафу. На останньому колі Підручний відіграв 8 позицій!

Два перші місця зайняли норвезькі біатлоністи: Йоганнес Бьо на 12 секунд випередив на фініші Штурлу Легрейда. В обох - точна стрільбі. Також без промахів відстрілялися Арнд Пайффер та Ерік Лессер - німці фінішували на п'ятому та шостому місці.
У топ-6 також фінішували Йоганнес Дале (один промах) та Лукас Гофер (два промахи).
За результатами спринту Дмитро Підручний кваліфікувався у чоловічий мас-старт, який відбудеться в неділю.
Сам Дмитро прокоментував свій результат так:"Почав спринт з чотирьох промахів на стрільбі лежачи, але старався далі боротися - для команди, для Кубку націй. Ходом більш-менш задоволений у спринті, а що сталося на лежці - складно сказати точно, яка причина тих промахів. Є тільки здогадки. Усі постріли пішли вгору: один габарит закрився, три - ні."


Наступними стартуватимуть жінки у спринті на 7,5 км. Гонка відбудеться в четвер, 14-го січня.
Усі гонки шостого етапу Кубка світу транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

біатлон дмитро_підручний кубок_світу збірна_україни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі