• Головна
  • Комаровський пояснив, чому не потрібно боятися протягу: "Краще познайомитися з ним у дитинстві"
17:00, 16 січня

Комаровський пояснив, чому не потрібно боятися протягу: "Краще познайомитися з ним у дитинстві"

Доктор Комаровський закликав не боятися протягів та виховувати дітей так, щоб вони також цього не боялись.

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає поради батькам щодо лікування та виховання дітей. Він найпопулярніший лікар-педіатр, якого цитують  мами усієї країни. Цього разу педіатр звернув увагу на таку соціальну проблему, як страх перед протягами.
Страх перед протягами та "величезною небезпекою", яку вони несуть, у людей існує давно. І тому безліч бабусь і молодих мам попсували чимало нервів собі та навколишнім у боротьбі з протягами. Вони панічно бояться їх самі та ревно оберігають свої чада від раптових потоків свіжого повітря.
Про те, наскільки виправданий такий страх перед цим явищем, доктор Комаровський говорив не раз.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram у рубриці "Прості істини" педіатр ще раз звернувся до цієї теми. Він зазначив, що не можливо ні разу у житті не зустрітися з протягом, тому потрібно вчитись його не боятися.
"Не можливо прожити життя жодного разу не зустрівшись з протягом. Так краще познайомитися з ним в дитинстві, переставши боятися, ніж дорослим і солідним дядьком кричати на весь автобус: "Закрийте вікно, протяг!".Доктор Комаровський переконує, що не потрібно спеціально створювати протяги, але і панічно боятися їх також не потрібно. І дітей теж треба привчати їх не боятися.

"Не потрібно штучно створювати протяги. Але якщо хтось епізодично у спекотному приміщенні відчинив вікно і звідти подуло свіже повітря, це нормально. Нам потрібно виховати дитину так, щоб вона цього не боялась. Тобто, щоб протяги в її житті епізодично зустрічалися", - зазначає Комаровський.

#протяг #євген_комаровський #хвороба #діти #педіатр #поїзд #вітер
Оголошення
live comments feed...