• Головна
  • "Важка втрата для нашої науки": раптово помер відомий викладач і вчений (ФОТО)
15:31, 18 січня

"Важка втрата для нашої науки": раптово помер відомий викладач і вчений (ФОТО)

"Важка втрата для нашої науки": раптово помер відомий викладач і вчений (ФОТО)

Усю Західну Україну сьогодні (18 січня) приголомшила жахлива звістка: обірвалося життя відомого викладача і науковця Володимира Круля.

"Важка втрата для нашої науки": раптово помер відомий викладач і вчений (ФОТО), фото-1Про це повідомила пресслужба Кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії ЧНУ імені Юрія Федьковича.

"Сьогодні відійшов у вічність завідувач кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії, професор Круль Володимир Петрович. У нашій пам'яті ВІН назавжди залишиться мудрим керівником, надзвичайно життєрадісною і сильною людиною, доброзичливим і надійним товаришем",- ідеться у повідомленні.

"Мудрий керівник, світла людина, завжди підтримував, допомагав. Важка втрата. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять. Нехай спочиває з Богом",- прокоментувала повідомлення користувачка Аліна Миронець-Дячук.

"Особисто знайома не була, але наукові статті та публікації читала, навіть цитувала у своїй магістерській... Співчуваю рідним і знайомим. Для вітчизняної географії це важка втрата",- висловила співчуття Наталя Швець.

"Щирі співчуття рідним. Нехай світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій",- написала Світлана Мінаєва.

"Дуже-дуже, жаль чудового розумного керівника, прекрасну та щиру ЛЮДИНУ. Хай спочивають з Богом, - царство Небесне. Найщиріші співчуття рідним... Хай Господь допоможе розділити невимовний, гіркий біль втрати",- поділилася смутком Оксана Томнюк.

#Обірвалося_життя_викладача #Круль_Володимир #новини_України
Оголошення
live comments feed...