• Головна
  • У Тернополі чиновника ОДА затримали за хабар (ФОТО)
15:27, 20 січня 2021 р.

У Тернополі чиновника ОДА затримали за хабар (ФОТО)

У Тернополі чиновника ОДА затримали за хабар (ФОТО)

У Тернополі затримали чиновника за  фактом вимагання грошей.

Про це повідомляють у мережі Facebook на сторінці Прокуратури Тернопільської області.
"Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище", - зазначають у дописі.

За версією слідства, начальник одного з управлінь Тернопільської ОДА вимагав у фізичної особи-підприємця 500 доларів США неправомірної вигоди за сприяння у підключенні нежитлового приміщення до електроживлення.

Під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США посадовця затримали правоохоронці відповідно до ст.208 КПК України.

Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції. Злочин викрито за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар #неправомірна_вигода #гроші #питання #ода
ТОП новини
"Снігопад триватиме 12 днів, ожеледиця і негода суне в місцевість": синоптики попередили про дощ, сніг і мороз
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Масова мобілізація пенсіонерів, з цією професією ТЦК забере першочергово": мобілізація посилюється, повістки для літніх
"Пенсія згорить і зменшиться, якщо не встигнути зробити це": Закон дав літнім українцям 90 днів, після яких буде зменшення
Оголошення