• Головна
  • Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото)
18:30, 8 квітня 2013 р.

Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото)

Сьогодні у Тернополі на вулиці Крушельницької розпочали ремонт доріг. Як зазначив міський голова Тернополя, в першу чергу проведуть ремонт дороги на вулиці Крушельницькій, тобто від моста, від “шостого магазину” до центру.

“З іншого боку, ремонт доріг на вулиці Оболоня, це розв’язка, де знаходиться так звана “рогатка”, як її називають тернополяни. І на вулиці Живова, і в напрямку до центру. Водночас почнуться роботи з ремонту розв’язки зі Збаразьким кільцем. Від неї поворот вверх до15 квітня і по вулиці Степана Бандери. Після завершення робіт на вулицях Оболоня-Живова бригада переходить ремонтувати дорогу на Горбатий міст, вулиці Дівочій. Це ті роботи, які ми плануємо завершити першочергово, якщо буде сприятлива погода, суха погода, в принципі їх можна завершити до свята, тобто до Паски. Це план робіт до 6-го травня. Після того здійснюватимуться заплановані роботи на вулиці Пирогова, яка також одна з першочергових, але ви розумієте, що кількість техніки, кількість коштів обмежено. Зробити все одночасно є неможливим” –  заявив Сергій Надал.

Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото), фото-1
Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото), фото-2
Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото), фото-3

Ремонт доріг ведеться не тільки у Тернополі, а по всій області. Дорожні служби Тернопільщини планують до 1 травня завершити ремонт автомобільних доріг на основних маршрутах області. Про це доповів голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну начальник Служби автодоріг області Микола Гнатів.

«В даний час на основних маршрутах області працює 20-25 ремонтних бригад щодня, оскільки настали сприятливі умови для проведення дорожніх робіт. Сьогодні ми укладаємо від 200 до 250 тонн асфальтобетону щоденно. Плануємо збільшити до 300- 400 для того, щоб до 1 травня виконати доручення Прем’єр-міністра України і завершити ремонт автомобільних доріг на основних маршрутах нашої області», - поінформував голову ОДА Микола Гнатів під час робочої поїздки керівника області у Теребовлянський район.

Валентин Хоптян ознайомився із ходом дорожніх робіт на об’їзній м.Микулинці, поспілкувався з працівниками дорожніх служб та керівництвом району.

«Роботи на дорогах є чимало, Але робити потрібно -  оперативно, а головне – якісно!», - сказав, звертаючись до керівництва дорожників Валентин Хоптян.

Як ремонтують дорогу на вулиці Крушельницької у Тернополі? (фото), фото-4

Фото: Від Тарнополя до Тернополя, прес-служба ОДА. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...