• Головна
  • Турист з Аргентини два дні шукав в українській квартирі кран, щоб помити руки – знахідка стала для хлопця відкриттям (ВІДЕО)
19:27, 21 січня

Турист з Аргентини два дні шукав в українській квартирі кран, щоб помити руки – знахідка стала для хлопця відкриттям (ВІДЕО)

Турист з Аргентини і користувач Twitter з ніком Rulo de viaje зняв в Україні квартиру, і зіткнувся в ній з цікавою загадкою. У ванній кімнаті хлопець знайшов ванну та окрему раковину без крана.

Мандрівник вирішив спеціально не питати про нього у власника, щоб розгадати загадку самостійно. Для цього йому знадобилося два дні, – пише apostrophe.

"Порада на той випадок, якщо ви зупинилися в Україні, і не можете знайти кран. Без підказки власника мені знадобилося два дні, щоб зрозуміти, як це працює”, – написав він у соцмережі, приклавши до свого посту коротке відео.

Ролик тут же розлетівся соцмережами, зібравши понад 400 тисяч переглядів, тисячі лайків і сотні коментарів. Як виявилося, в старій квартирі встановлений лише один кран, який при необхідності можна повернути з ванної до раковини для рук.

#кран #турист #загадка #ванна #відео
Оголошення
live comments feed...