• Головна
  • Через скарги пасажирів у Тернополі звільнили близько 60 водіїв маршруток
10:00, 9 квітня 2013 р.

Через скарги пасажирів у Тернополі звільнили близько 60 водіїв маршруток

Через скарги пасажирів до дисциплінарої відповідальності у 2013 притягнули 44 водіїв маршруток. Звільнили цьогоріч, в тому числі і за результатами скарг пасажирів, 56 водіїв.

Торік звільнили  245 водіїв. Причини звільнення - різні, повідомили "20 хвилин" у міськраді.

- Найбільше скарг як у 2012, так і у 2013, надходить від пасажирів-пільговиків, яким відмовляють у пільговому проїзді, - відповів на наш інформаційний запит заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Камінський. - Такі звернення підлягають терміновому розгляду і у більшості випадків не підтверджуються.Оскільки маршрутні таксі згідно умов договору перевозть обмежену кількість людей пільгових категорій, а саме 6 чоловік, отже усі наступні, які заходять в салон і отримують відмову водія у пільговому проїзді, залишаються незадоволеними.

Основними проблемами, з якими у виконавний комітет звертаютьсяпасажири, є перезавантаження транспорту у години "пік". Відтак спеціальна комісія моніторить пасажиропотік і у міру необхідності вносить відповідні зміни в маршрутну мережу.

- Також надходять звернення про зміни у напрямках маршрутів, - повідомляє пан Камінський. - Однак, як показують проведені обстеження на маршрутах, постійний пасажиропотік при внесенні змін буде недостатнім для цілоденної роботи маршруту. Призведе до неефективного використання транспорту і викличе справедливі нарікання пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...