• Головна
  • Як правильно користуватись антисептиком в автомобілі
Новини компаній
17:11, 22 січня

Як правильно користуватись антисептиком в автомобілі

Новини компаній

Дехто з нас проводить в салоні автівки більше часу, ніж вдома чи в офісі. Але, чомусь, забуває про елементарні заходи безпеки, які за останній рік вже стали невіддільною частиною життя. Що поробиш, здається, ця пандемія закінчиться ще не скоро. Повернення до "нормального" буде довгим. Наша задача − залишитися живими та здоровими. 

Нічого складного: миємо руки, користуємось масками, дотримуємось безпечної дистанції коли перебуваємо за кермом чи йдемо пішки. А ще − користуємось антисептиком, коли поруч немає крану з гарячою водою, мила та рушника. 

Як правильно користуватись антисептиком в автомобілі, фото-1

Ще один пасок безпеки

Між рідиною для знезараження рук та елементарним пристроєм є дуже багато спільного. Так, антисептик працює, як й пасок безпеки. Коли загрози немає, він завдає нам трішки клопоту. Потрібно пристібатись та наносити рідину на руки. Маленькі, але потрібні, незручності. Всі на них нарікають, а дехто навіть відмовляється використовувати. 

Але в певні моменти ці "маленькі незручності" можуть врятувати нам життя. Щоправда, дію паска безпеки ми можемо побачити та відчути під час дорожньої пригоди. А про те, що антисептик знищив декілька мільйонів смертельно небезпечних вірусів, ми можемо ніколи не дізнатись. 

Проте, ті, хто користується знезаражувальними розчинами та засобами пасивної безпеки в автівці живуть довше. 

Найвразливіші зони

Щоб надійно захистити себе від хвороботворної мікрофлори, необхідно обробляти руки якомога частіше. Мінімально − коли сідаємо в автівку та виходимо з неї, коли торкаємось інших людей. Або коли перебуваємо поруч з ними. Ви можете торкнутись та забути. 

А ще потрібно обробляти всі поверхні. Щодня ті, яких ми торкаємось найчастіше. Це кермо, дверні ручки, усі елементи керування, торпедо та бардачок. 

На основі спирту

Якщо ми протираємо ним руки, то це − антисептик. А якщо обробляємо ним торпедо, то це вже дезінфектор. На щастя, можна використовувати одну й ту саму рідину для обидвох дій. Але пам'ятайте − можна тільки з антисептика робити дезінфектор, а не навпаки. 

Кращий варіант − антисептик на основі етилового спирту. По-перше, його ефективність підтверджена рекомендаціями ВООЗ. По-друге, він коштує дешевше інших. Та ви навіть можете приготувати такий розчин самостійно. Якщо буде трішки вільного часу та бажання. 

На один літр антисептику вам знадобиться всього 0,8333 л етанолу 96,6%. Спирт промислового виробництва можна придбати в інтернеті. Ще візьміть 0,0145 л гліцерину, щоб розчин не висушував шкіру. Й 0,0417 л перекису водню для певності. Решта − дистильована вода. 

Змішали всі компоненти й антисептик готовий до використання. Обробляйте ним руки та салон автомобіля.

Вологе прибирання

Антисептик − річ хороша. Дуже швидко виявляється, що за його допомогою можна не тільки знезаражувати поверхні, а ще й видаляти з них бруд. Він добре підходить як для миття вікон, так й для швидкого видалення льоду. 

Але використання антисептика не замінює повноцінного вологого прибирання. Пам'ятайте, що робити його потрібно не рідше, ніж один раз на місяць.

Оголошення
live comments feed...