• Головна
  • У Тернополі судитимуть силовика, який добровільно вступив до складу «ЛНР»
16:02, 23 січня

У Тернополі судитимуть силовика, який добровільно вступив до складу «ЛНР»

Тернопільська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Луганщини за фактом участі у діяльності терористичної організації.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

– Слідством встановлено, що на початку 2019 року громадянин України, колишній співробітник Управління МВС України в Луганській області, добровільно вступив до складу терористичної організації «ЛНР» як працівник так званого оперативного підрозділу «Управління по боротьбі з екстремізмом та організованою злочинністю» терористичної групи «МВС».

Впродовж 2019-2020 років він незаконно переслідував фізичних та юридичних осіб за невиконання ними вимог учасників терористичної організації, здійснював вилучення майна, виклики та затримання громадян, їх доставку, отримував пояснення, проводив розшукові заходи та інструктаж невстановлених співробітників так званого «УБЕОЗ», з метою протидії правоохоронним органам і Збройним Силам України, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що під час «служби» чоловік був забезпечений форменим одягом з відповідними знаками розрізнення та символікою, вогнепальною зброєю, боєприпасами й щомісячною грошовою винагородою у російських рублях. Таким чином, своїми діями він забезпечував функціонування терористичної організації «ЛНР», як псевдодержавної структури.

Оскільки обвинувачений переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді, здійснено спеціальне досудове розслідування

#Тернопіль #суд #силовик #ЛНР

Коментарі

Оголошення
live comments feed...