• Головна
  • Поліція розшукує "героїв", котрі "розважалися" на мосту біля Збаразького кільця
09:45, 26 січня
1

Поліція розшукує "героїв", котрі "розважалися" на мосту біля Збаразького кільця

В інтернет-мережі з'явилися публікації та відео про те, як на надземному мосту що на вулиці 15 квітня біля Збаразького кільця, "розважається" молодь.

Даний факт правоохоронці внесли до журналу Єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення, оскільки вчинок молоді може розцінюватися, як дрібне хуліганство.

Працівники поліції звертаються до порушників, яких зафіксувала камера відеоспостереження, самостійно прийти в Тернопільське районне управління поліції (Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 10) і пояснити свої дії, а також просять тернополян надати інформацію про "героїв" з відео й повідомити їх місцеперебування за номерами телефонів: (067)351-38-37, 27-11-70 або на лінію "102".

Як ми повідомляли, напередодні Святослав Журовський оприлюднив відео, на якому видно, як на мості розважаються молоді люди: викидають пляшки на газон поруч, палять, кидають недопалки та плюють з мосту, перешкоджають роботі ліфту тощо.

#хуліганство #надземний міст

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ЖирнийГусь
26 січня, 11:46
Коли ж те бидло вже вимре нарешті і перестане нас ганьбити. Через таких овочей нас вважають неповноцінними в інших країнах
Оголошення
live comments feed...