• Головна
  • "Я гражданка Украины, которая ощущает себя русской" – викладачка з університету Драгоманова заявила про тиск та загрозу звільнення (ВІДЕО)
12:42, 26 січня

"Я гражданка Украины, которая ощущает себя русской" – викладачка з університету Драгоманова заявила про тиск та загрозу звільнення (ВІДЕО)

Українська письменниця і перекладачка Євгенія Більченко поскаржилася на погрози про звільнення з Національного педагогічного університету України імені Михайла Драгоманова, що у Києві. Вона отримала їх від керівництва вишу через свої образливі висловлювання на адресу закону про українську мову і його прихильників.

Після цього проросійська викладачка Євгенія Більченко записала відеозвернення до президента України.
У ролику жінка поскаржилася на нібито порушення Конституції, цькування та погрози в мережі. Він з’явився на YouTube-каналі "Перший козацький", де є багато антиукраїнських відео, передає Обозреватель.

"25 січня керівництво мого університету має намір мене звільнити або погрожує мені звільненням на підставі моїх політичних поглядів.
Я – українка, я – двомовна, однаковою мірою російськомовна та україномовна.
Я – громадянка України, яка відчуває себе “руською”, має російську ідентичність”, – обурилася скандальна Більченко.
"Я зараз переживаю колосальне інформаційне цькування, моральні та фізичні погрози, а також погрози про звільнення і позбавлення мене, професорки, вченої та публічної особи, письменниці, громадянки України будь-яких засобів існування.
Володимире Олександровичу, люди, які це роблять, – чи ставляться вони шанобливо особисто до вас?
І чи ставляться вони шанобливо до Конституції України?” – додала педагогиня з українофобськими поглядами.

У коментарях дописувачі не стримують емоцій.
"Чого підняли такий "кіпіш"??? Якщо - "какая разніца", то розмовляйте в Україні - українською! У державних установах і закладах... А так виходить - налякалась коли  почула смажене і звісно "памагітє"...", - коментує Ігор Кравченко.

#відео #мова #закон #виш #викладачка #звернення #російськомовне_населення #звільнення
Оголошення
live comments feed...