• Головна
  • ФК "Динамо" повністю оплатить лікування 11-річного Максима Капустяника, в якого стріляли у Тернополі
21:27, 26 січня

ФК "Динамо" повністю оплатить лікування 11-річного Максима Капустяника, в якого стріляли у Тернополі

ФК "Динамо" повністю оплатить лікування 11-річного Максима Капустяника, в якого стріляли у Тернополі

Київський ФК "Динамо" візьме на себе оплату за лікування пораненого 11-річного Максима Капустяника, в якого кілька днів тому стріляли у Тернополі. Сам хлопчик є гравцем дитячо-юнацького футбольного клубу "Чемпіон". Його терміново госпіталізували і перевезли на лікування у Київ.

ФК "Динамо" повністю оплатить лікування 11-річного Максима Капустяника, в якого стріляли у Тернополі , фото-1Як інформує "24", "Динамо" вирішило допомогти сім'ї пораненого хлопчика фінансово, взявши на себе всі витрати з лікування та подальшої реабілітації. Ігор Суркіс особисто зустрівся з батьком Максима – Ярославом. Президент киян попросив передати хлопчику слова підтримки, а також повний комплект динамівського екіпірування.

До слова, стан 11-річного хлопця стабілізувався, він вже робить перші кроки після поранення. Наразі він перебуває у київській лікарні "Охматдит". Після того, як Максима випишуть із медичного закладу, він пройде курс реабілітації на базі Динамо у Віті-Литовській під контролем клубних лікарів.

#ФК_Динамо #оплата_лікування_хлопчика #в_дитину_стріляли #Максим_Капустяник

Коментарі

Оголошення
live comments feed...