• Головна
  • Прeдстaвники України нa “Євробаченні” презентували кліп на нoвy пiсню (ВІДЕО)
10:16, 27 січня

Прeдстaвники України нa “Євробаченні” презентували кліп на нoвy пiсню (ВІДЕО)

Прeдстaвники України нa “Євробаченні” презентували кліп на нoвy пiсню (ВІДЕО)

Гурт Go_A, що цьoгoріч прeдстaвить Укрaїнy нa мiжнaрoднoмy пiсeннoмy кoнкyрсi “Єврoбaчeння”, презентував нову пісню “Шум”.

Про це пише lviv1256.com. Представляючи пісню у соціальніх мережах, вони назвали її "маніфестом у формі музичного бачення наших предків про світобудову". Також учасники гурту зазначають, що надихалися при створенні нової пісні фольклором Полісся. Варто зазачити, що "Шум" - ще не конкурсна пісня.

Закликати "ШУМа" - розбудити і закликати весну та прискорити пробудження всього живого після зими. У 2021 році давня традиція набуває іншого змісту. В період локдауну та в повному споряджені - нагадуємо всім і собі про потребу людини бути в соціумі, відчувати себе частиною чогось більшого і не забувати радіти. Про інтеграцію архаїки в сьогодення наша нова робота", - розповіли музиканти.
Відео було знято та змонтовано на смартфоні. Режисери - Іван Буянський та група Go-A.

У соцмережах активно коментують кліп дуже активно.
До прикладу, Тарас Тополя учасник гурту "Антитіла", який раніше критикував гурт за їхню пісню дл участі у Євробаченні-2020, виловив свій захват.
"Голос, зростаючий темп, сопілка, дримба та візуальна експресія в кадрі роблять магію! Зелений шум Полісся + етно, втілене в біт + наші реалії, втілені в кадр. Все в жилу! А коноплі та барвінок, як метафора - ідеально!" , - написав Тарас Тополя а свої сторінці у Facebook.

#гурт #go_a #пісня #полісся #фольклор #шум #хіт #відео #монтаж
Оголошення
live comments feed...