• Головна
  • Чоловіка поховали живцем рік тому: "свиню підклав" брат з коронавірусом (ВІДЕО)
16:18, 29 січня

Чоловіка поховали живцем рік тому: "свиню підклав" брат з коронавірусом (ВІДЕО)

37-річного Констянтина Джеджерю із села Малий Тростянець Полтавської області "поховали" при житті. Про це чоловік дізнався, коли його зупинила поліція за порушення ПДР. Виявилося, що за документами він вже мертвий, а на кладовищі лежить могильна плита із його іменем.

Чоловік дізнався, що Перша міська лікарня в листопаді 2019-го видала свідоцтво про смерть від пневмонії, передає Gazeta.ua з посиланням на Суспільне.

Як з’ясувалося, у могилі похований його брат. Журналістам чоловік показав могилу, де той похований. Тут уже стоїть хрест з іменем справжнього покійного.Лікарі розповіли, що коли брата Констянтина привезли у лікарню, то він назвав його дані, а зранку помер. У документах слідчі вказали саме їх, не встановили справжню особу померлого.

"Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань вносилися на підставі інформації, зазначеної в медичній картці стаціонарного хворого КП “Перша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради", – повідомив заступник начальника слідчого управління поліції Полтавщини Дмитро Поздняков.

Пізніше з’ясувалося, чому покійний брат Костянтина так вчинив. Річ у тому, що він перебував у розшуку по іншій кримінальній справі, тому не назвав свої дані. У поліції перевіряти цю інформацію не стали й за фактом його смерті закрили кримінальну справу. Тепер це рішення прокуратура визнала незаконним.

#смерть #плита #могила #поліція #документи #коронавірус #дані
Оголошення
live comments feed...