• Головна
  • "Чекаємо на найшвидше повернення": Зеленський повідомив про звільнення українських полонених (ФОТО)
21:02, 30 січня

"Чекаємо на найшвидше повернення": Зеленський повідомив про звільнення українських полонених (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський повідомив про звільнення з піратського полону шести українських моряків з судна Stevia.

Відповідна інформація була оприлюднена на офіційних сторінках президента у соціальних мережах.Президент також подякував українським дипломатам і всім причетним до звільнення українців.

"Сьогодні було звільнено 6 українських моряків – членів екіпажу судна Stevia, яких півтора місяця утримували в піратському полоні в Нігерії. Наші громадяни в безпеці, чекаємо на їхнє якнайшвидше повернення на батьківщину!Дякую українським дипломатам та всім, хто був причетний до звільнення наших співвітчизників!" — йде мова у повідомленні.
Нагадаємо, човен Stevia, який ходить під прапором Камеруну, було атаковано піратами у водах Гвінейської затоки 16 грудня минулого року. Судно йшло з південної частини Нігерії в Абіджан, Кот-д'івуар, коли на нього напали. З восьми членів екіпажу шестеро виявилися українцями (капітан, старший помічник, 2-й помічник капітана, стармех, електромеханік і вайпер).

#моряк #нагерія #пірати #полон #повернення #україна
Оголошення
live comments feed...