• Головна
  • Зірковий колектив з Тернопільщини “Лісапєтний батальйон” підкорив суддів відомого талант-шоу
15:00, 10 квітня 2013 р.

Зірковий колектив з Тернопільщини “Лісапєтний батальйон” підкорив суддів відомого талант-шоу

Вже всім мабуть відомо, що авторкою пісні “Лісапєт”, яку переспівали бабусі з Чернігівщини, і яка просто “підірвала” Інтернет, є мешканка Тернопільщини (смт. Скала – Подільська, Борщівський район) Наталя Фаліон, більше відома в народі як “баба на баяні”.

Цієї суботи вона із своїми “дівчатами” покажеться на телеканалі СТБ у рамках програми “Україна має талант”, яке знімалося напередодні, пише like. Об’єднавши два народних жіночих бенди – “Бабине літо” та Забава” – Фаліон створила новий “Лісапєтний батальйон” і повела своїх підопічних підкорювати ще й СТБ на “Україна має талант”, трансляція якого відбудеться 13 квітня. Колектив із успіхом пройшов прослуховування і отримав схвалення всіх суддів талант-шоу. Тепер співачки мріють здобути перемогу в проекті, щоб на виграні кошти побудувати в рідному селі церкву.

Нагадуємо, що  “Пісню про двоколісний “Гранд-Черокі”, Наталія Фаліон написала ще 12 років тому, і вона стала візиткою гурту. Ось і чернігівські бабусі заспівали. “Пишаюся тим, що пісня так швидко “пішла в народ”. Я навіть ладна поставити їм “могорич” за це. Мене часто запитують, чи не збираюся я судитися з тими бабусями. Це смішно! Якби мою пісню заспівав відомий артист, то можливо. А коли співають такі ж самі жінки, як ми… Просто варто пам’ятати, що на чужому “лісапєті” можна їздити лише по своєму селі, а за межами області вже треба мати власний. Кожен артист повинен знайти обличчя. Ми своє створювали 20 років!”, – вважає вона. Тим часом такий розкручений ансамбль як “Бабине літо”, крім “Лісапєту”, зберігає в своєму арсеналі чимало народних хітів та мюзиклів. “Машина звір і баба-грім”, “Секс-бомби”, “Наварю свіженького борщу”, “Коза гасає по ріллі”, “Мачо” – їх співають і слухають не лише від Карпат до Чернігова, а й у Москві та Польщі, куди “баба на баяні” неодноразово їздила зі своєю командою на гастролі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...