• Головна
  • Відбулася презентація тестової версії "Електронного кабінету тернополянина"
16:00, 2 лютого 2021 р.

Відбулася презентація тестової версії "Електронного кабінету тернополянина"

2 лютого відбулася презентація тестової версії нового електронно – інформаційного порталу «Електронний кабінет тернополянина».

Це єдина платформа, де жителі Тернополя зможуть отримати муніципальні послуги в режимі онлайн, серед яких: медичні, транспортні, освітні, комунальні та послуги міської ради. В особистому кабінеті мешканці зможуть переглядати також дашборди (інерактивні карти), де зібрані усі дані про зареєстрованих осіб у місті, інформацію про місця вивозу сміття, тощо.
«Сьогодні ми презентуємо тестову версію порталу. Наша мета - зробити все для того, щоб максимум послуг, які надає місцеве самоврядування та виконавчі органи, тернополяни отримували, використовуючи Інтернет у зручний для себе час, - зазначає міський голова Сергій Надал. - Впродовж 2021 року ми будемо працювати над вдосконаленням цього порталу і додавати послуги. Уже зараз, окрім послуг міської ради, на платформі можна переглянути та перевірити дані з Реєстру громади (місце реєстрації) та дізнатися кількість зареєстрованих осіб за своєю адресою».
«Електронний кабінет тернополянина» - це вісім окремих блоків, в кожному з яких буде доступна максимальна кількість муніципальних послуг міста. До прикладу, серед послуг міської ради можна вже отримати наступні:

видача витягів з протоколів засідань виконавчого комітету тернопільської міської ради (з березня 2016 року);
видача витягів з протоколів засідань постійних комісій міської ради ( з травня 2014 року);
видача витягів з протоколів пленарних засідань міської ради (з квітня 2014 року);
видача копій рішень виконавчого комітету міської ради (з 2006 року);
видача копій рішень міської ради (з 2006 року);
видача копій розпоряджень міського голови (з 2006 року).

Щоб скористатися електронним сервісом, тернополянам необхідно попередньо створити власний ID (зареєструватися), ідентифікувавшись через кваліфікований електронний підпис (КЕП/ЕЦП), PrivatBankID, тощо. Опісля необхідно вибрати потрібні послуги та слідувати алгоритму. Статус замовлень користувач зможе переглянути у власному профілі в «Моїх замовленнях».
Власні пропозиції та побажання щодо удосконалення роботи «Електронного кабінету тернополянина» можна залишати як на самому порталі, так і надсилати на пошту [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електронний_кабінет
Оголошення
live comments feed...