• Головна
  • У Петриках біля Тернополя сталася ДТП (ФОТО)
10:20, 3 лютого 2021 р.

У Петриках біля Тернополя сталася ДТП (ФОТО)

У селі Петриків Тернопільського району сталася ДТП. Сьогодні, 3 лютого на вул. Шептицького не розминулися два авто.

Про аварію повідомили місцеві жителі у мережі Facebook.
Однією з причин зіткнення могла стати слизька дорога, адже, за словами очевидців, проїжджу частину посипали протиожеледною сумішшю вже після аварії.
"Вже посипали. Шкода, що після дтп", – коментує Тарас Горбовий.

Нагадаємо, що жителі села Петриків просили сільського голову встановити обмежувачі руху на нещодавно відремонтованій вулиці Шептицького, аби там не "ганяли" водії.
Згідно зі знаком, там дозволено рухатися із швидкістю 40 км на годину. Однак, не усі кермувальники зважають на це.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #аварія #петрики #автомобілі
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення