• Головна
  • «Хочуть виселити будь-якими способами»: в Тернополі син не може поділити квартиру разом із рідною матір’ю і робить її життя нестерпним
19:02, 3 лютого 2021 р.

«Хочуть виселити будь-якими способами»: в Тернополі син не може поділити квартиру разом із рідною матір’ю і робить її життя нестерпним

«Хочуть виселити будь-якими способами»: в Тернополі син не може поділити квартиру разом із рідною матір’ю і робить її життя нестерпним

У редакцію 0352.ua звернулась тернополянка і розповіла прикру історію, як рідний син, робить життя матері нестерпним у власній квартирі і будь якими способами хоче виселити її.

Уже кілька років на вулиці Нечая, що у Тернополі, триває «війна» сина проти рідної матері. Суди, побиття, постійні конфлікти та погрози переживає жінка майже щодня. Нещодавно, син навіть звернувся до суду, щоб звинуватити матір у психологічному насиллі над ним.
«Це абсурдні речі, мати живе одна, цілими днями на роботі, працює на ринку, в цій справі суд не вислухав мами, а покази свідків із її сторони, навіть не взяв до уваги», - розповідає донька.

І справді уявити, як жінка чинить насилля над сильним чоловіком, важко. Суперечки тягнуться уже кілька років.

«Зараз власників квартири троє – я, мама та мій брат. Я живу окремо із чоловіком та дітьми, а мати разом із братом та його сім’єю проживають у двокімнатній квартирі на вулиці Нечая. Батько помер кілька років тому», - розповідає дівчина.

Знущався дорослий чоловік над своєю матір'ю ще до смерті батька, який у той час, не перебував на території України. Але після його смерті ситуація погіршилась. Спочатку син хотів таємним шляхом переписати майно на себе, а коли йому це не вдалось – почав робити життя матері у власній квартирі нестерпним. Звернення у поліцію, встановлення замків на двері кімнати у якій вони живуть разом із дружиною та дітьми, побиття матері. Дівчина розповідає про те, що мати з того часу сильно постаріла, почала скаржитись на здоров’я.

Жінка зверталась до поліції. У радакцію вона надіслала результати експертизи, які підтверджують факт побиття. Прикріпила і рішення суду.

Окрім того, що син морально та фізично знущається із матері, він не платить за комунальні послуги. Жінку викликають до суду через борги, оскільки договори із надавачами комунальних послуг оформлені на неї.
«У матері стоять конвектори. За газ приходять величезні платіжки, За воду також. Суми непідйомні для однієї мами. Усім ж користуються послугами, а платити має лише вона одна. Чому? Тільки но виплатить борги, як знову приходять величезні суми. Звичайно, що суми будуть «космічними», коли вони вмикають камфорки на повну і так прогрівають квартиру. Дружина брата навіть пере двома машинками одночасно – своєю та маминою», - продовжує дівчина.

У квартирі разом із братом проживає й його дружина та діти. Один із хлопчиком страждає на нетримання сечі. Батьки хлопчика не лікують.

Ситуація і справді складна. Піти із квартири чоловік відмовляється. Ніде не працює ні він, ні його дружина. А життя на одних квадратних метрах стає все неможливішим. Ні суди, ні поліція, не можуть захистити бідної жінки. ЇЇ просто не чують ніде і ніхто.
«Суд своїм рішенням визнає її винною у вчиненні насилля. Абсурд. Куди дивився суддя? Чому справа про побиття матері просто замовчується і сходить на нівець. Вона просто зникає. Поліція бездіяльна, а суд не допомагає і не чує», - зазначає дівчина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартира #син #матір #комунальні_послуги #квартира
ТОП новини
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
"Тотальна злива пре в одну з областей України, шалена негода вируватиме прямо завтра": суне дощ, холод і гроза
"Навіжений дощ рине на ці міста прямо завтра, синоптики застерегли про потужну негоду": буде злива, гроза і холод
Оголошення
live comments feed...