
12:03, 6 лютого 2021 р.
У центрі Тернополя загорілося приміщення відомого ресторану
06 лютого о 02.51 до рятувальників надійшло повідомлення про спрацювання автоматичної пожежної сигналізації у ресторані «Оскар» що у Тернополі на вул. Крушельницької.
Рятувальники прибули за викликом та виявили, що в кухні ресторану загорілись стелажі, накриті картоном.
Пожежу ліквідували за лічені секунди, завдяки тому, що її виявили на початковій стадії.
Внаслідок пожежі знищено горючі елементи стелажа на площі 2 м.кв., пошкоджено облицювання стелі.
Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:42, 8 червня
27
10:16, 11 червня
27
