• Головна
  • Чи підтримають тернопільські нардепи скандальний законопроект про заборону абортів? (відео)
11:30, 11 квітня 2013 р.

Чи підтримають тернопільські нардепи скандальний законопроект про заборону абортів? (відео)

В Україні хочуть заборонити аборти. Законопроект, який подали свободівці дозволяє зробити аборт лише за медичними показаннями та у разі зґвалтування,  доведеного в суді.  

За словами народного депутата від Тернопільщини Олексія Кайди, позиція щодо абортів є одним  з пунктів  політичної програми ВО “Свобода”. 

“Якщо говорити про заборону абортів, треба згадати одразу, що там є три позиції, згідно яких дозволяється проведення абортів. Там іде здоров’я матері, йде здоров’я дитини і якщо, наприклад, був факт зґвалтування. Це наша позиція, вона зафіксована в програмі захисту українців, тобто це програма, яка написана ще в далекому 2004 році і ця позиція там викладена. Ми так вважаємо, що так має бути. Українців і так все менше і менше. Крім того, ми підтримуємо позицію церкви, яка так само виступає за заборону абортів.” “Ми вважаємо, що так має бути, але крім того, має бути максимальне забезпечення державою сімей, особливо багатодітних сімей щодо їхнього фінансового стану. Ще збільшити виплату при народжені дитини. Крім того, у нашій програмі закладені принципи щодо отримання або надання кредитів на житло”, – заявив О.Кайда.

“Чи ми боїмося чи втратимо прихильність виборців? Це є наші принципи, якщо ми втратимо значить втратимо, але ми принципами не торгуємо”, - каже Олексій Кайда.

За словами нардепа, ВО “Свобода” підготувала також законопроекти, щодо соціального забезпечення населення.

“В нас  є законопроекти, які визначають рівень соціального забезпечення перш за все, воно стосується і багатодітних в тому числі”.  

Щодо результативності законопроекту нардеп каже: “Таким самим підходом можна сказати, давайте буде забороняти наркотики, їх і так підпільно виробляють, підпільно лікарі розширять і так далі. Та сама нібито логіка, але цього не повинно бути”. 

Окремі експерти вважають, що ініціатива щодо заборони абортів має логіку, але у разі його прийняття законопроект може поламати не одну жіночу долю. Найбільш суперечливим виглядає доведення факту зґвалтування. Адже ця процедура зазвичай триває досить довго.

Позиції експертів дивіться у відео СТБ, ТСН.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...