• Головна
  • Майже 70% дітей готові залишитися на дистанційному навчанні, батьки – проти
10:16, 10 лютого 2021 р.

Майже 70% дітей готові залишитися на дистанційному навчанні, батьки – проти

До 70% дітей готові залишитися на дистанційному навчанні, водночас близько 60% батьків висловилися проти такого формату.

Про це на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» сказав міністр освіти Сергій Шкарлет, пише Укрінформ.

«Державна служба якості освіти проводила, не тільки у квітні, а і в червні, і в жовтні, і в грудні зрізи знань щодо якості освіти, і взагалі анкетування батьків, дітей, учнів, стану освіти. Якщо 80% було категорично проти дистанційної освіти у квітні, то десь приблизно у грудні їх було лише 54-55%. Але при анкетуванні у грудні виявилося, що 65-70% дітей взагалі готові залишитись на дистанційній формі навчання, але при цьому 55-60% батьків категорично проти дистанційної форми навчання», – сказав Шкарлет.

Він додав, що саме через те, що дистанційне навчання було великим навантаженням для початкової школи і діти цього віку потребують найбільше потребують соціалізації, 1-4 класи, які є тією категорією, що найменше хворіє на COVID-19, були залишені на очному навчанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #школа #дистанційне_навчання
Оголошення
live comments feed...