• Головна
  • Не очистили територію від снігу: у Тернополі почали складати адмінпротоколи на управителів будинків
20:29, 10 лютого 2021 р.

Не очистили територію від снігу: у Тернополі почали складати адмінпротоколи на управителів будинків

У Тернополі інспектори склали 8 протоколів на підприємства та організації, що неналежно очистили від снігу закріплені за ними території.

Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.
"За два дні від тернополян надійшло 116 звернень про неналежне прибирання територій від снігу. Відтак інспектори перевірили вказані ділянки та склали 8 протоколів на балансоутримувачів житлових будинків адмінпротоколи. Також було виявлено понад 50 територій у незадовільному стані", - зазначають на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф #сніг #прибирання
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
ТЦК візьмуться за 17-річних: що зміниться для юнаків уже з 1 січня
Оголошення