• Головна
  • Про усі переваги ПРРО можна дізнатися під час Інтернет-конференції
11:01, 12 лютого
15

Про усі переваги ПРРО можна дізнатися під час Інтернет-конференції

Головне управління ДПС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Зокрема, 12 лютого з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему «Програмні РРО – час вдосконалень» за участю заступник начальника управління- начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Романа Валецького.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС

у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податкова #інтернет-коференція

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Роман Валецький
12 лютого, 11:07
Доброго дня, дописувачі!
Роман Валецький
12 лютого, 11:09
Сьогодні тема Інтернет-конференції "Програмні РРО - час вдосконалень". Саме, щоб йти в ногу з часом, я наведу ряд переваг використання програмного реєстратора розрахункових операцій
Роман Валецький
12 лютого, 11:10
Так, ціна за ПРРО нижча, працювати з ПРРО легше, реєструвати такі касові апарати значно простіше, а сервісного обслуговування вони не потребують взагалі. Є можливість автоматичного формування та відправка Z-звіту до ДПС. Також, за бажанням, можна використовувати електронні чеки замість паперових, які можливо надсилати покупцям на електронну адресу або у вигляді QR-коду. Є можливість працювати офлайн до 36 годин за один раз і не більше 168 годин протягом календарного місяця, а потім відправити звіт у ДПС. У разі використання ПРРО у вигляді смартфону, планшету або ноутбуку, платник може працювати там, де йому зручно, якщо бізнес не прив’язаний до конкретного місця.
Спрощенець_Тернополя
12 лютого, 11:15
Цікавить питання, чи треба реєструвати КОРО на програмний РРО
Пристрасний-фанат
12 лютого, 11:16
Яку кількість печаток необхідно реєструвати, якщо є декілька ПРРО?
Оголошення
live comments feed...