• Головна
  • Автоцивілка ОСАГО онлайн із персональным менеджером
Партнерский материал
12:00, 16 лютого 2021 р.

Автоцивілка ОСАГО онлайн із персональным менеджером

Партнерский материал

Автоцивілка ОСАГО онлайн із персональным менеджером

Кожний водій знає що таке автоцивілка. І те що вона потрібна не лише для поліції а й для страхового захисту постраждалих в ДТП. І те що вона обов'язкова за законодавством України з 2005 року. Тому щоб не витрачати дорогоцінний час спробуйте наступного разу придбати її не виходячи з дому в режимі онлайн.

Автоцивілка онлайн стала можливою з 27.03.2019 року, коли в Правилах Дорожнього Руху були внесені правки в п.2.1., за якими автоцивілку можна мати або в традиційному паперовому вигляді або в електронному візуальному вигляді.

Причому автоцивілка онлайн має ряд переваг.

По-перше, після оформлення, осаго онлайн автоматично вноситься в базу МТСБУ про що можна дізнатися за номером полісу чи QR-кодом, що вказаний в полісі.

По-друге, електронну автоцивілку можна придбати не відвідуючи офіси страхових компаній. З будь-якого місця де є доступ до мережі інтернет можна придбати осаго онлайн всього за 5-10 хвилин. Після оформлення поліс осаго автоматично надійде на вашу персональну електронну скриньку.

По-третє, на відміну від традиційної паперової версії, автоцивілка страховка осаго онлайн має нескінчену кількість копій. З електронним полісом вам не доведеться завджи передавати цей поліс від водія до водія, щоб кожний водій обов'язкового мав її при собі. Можна створити безліч копій для кожного водія транспортного засобу.

По-четверте, обов'язкову страховку онлайн неможливо загубити. Навіть якщо ви загубили електронний файл у своєму смартфоні ви завжди можете завантажити онлайн страховку осаго з електронної пошти. Або попросіть вашого персонального менеджера надіслати страховку осаго повторно. Так так, саме персонального менеджера, оскільки з онлайн автоцивілкою на сервісі rinokstrahovka.ua ви отримуєте персонального менеджера онлайн.

Якщо у вас немає часу самостійно оформлювати автоцивілку онлайн на сервісі, вам допоможе онлайн менеджер. Менеджер замість вас заповнить необхідні дані та надішле діючу автоцивілку на ваш email, вайбер телеграм або ватсап.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання зі страхування, ви завжди можете запитати онлайн менеджера. Таким чином, осаго онлайн на сервісі rinokstrahovka.ua має ще більше переваг, а ніж в офісі страхової компанії. Адже спеціалісти страхових компаній нагадують про переваги страхової компанії але зовсім нічого не кажуть про недоліки. А недоліки існують в будь-якій страховій компанії - оскільки споживачі товарів та послуг завжди мають обирати між часом, ціною та якістю. Не існує страхової послуги, яка б мала найвищу якість та найнижчу ціну. А щоб мати змогу порівнювати та обирати страховку онлайн в одному місці - немає кращого сервісу аніж страховий агрегатор rinokstrahovka.ua.

На страховому сайті представлено більше 20 страхових компаній, які ви можете порівняти в одному місці не виходячи з дому чи офісу - за ціною, франшизою, рейтингом та іншими важливими опціями. Страховий агрегатор - це об'єктивний та неупереджений сервіс, який зацікавлений в тому, щоб ви знайшли найоптимальнішу пропозицію на ринку автоцивілки в Україні.

Автоцивілка ОСАГО онлайн із персональным менеджером, фото-1

Замовивши поліс осаго на сайті rinokstrahovka.ua, ви гарантовано отримаєте знижку на страховку онлайн будь-якої страхової компанії представленої на сайті.

Незважаючи на розвиток інформаційних технологій, страховий сервіс онлайн має бути не лише швидкий, якісний та надійний, а й живий та людяний, зі справжніми спеціалістами своєї справи, які завжди прийдуть на допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#страховка онлайн #осаго онлайн #автоцивілка #поліс осаго #страховка осаго
Оголошення
live comments feed...