• Головна
  • Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний фінішував поза заліковою зоною на чемпіонаті світу
18:45, 17 лютого 2021 р.

Сьогоднішня індивідуальна гонка на чемпіонаті світу з біатлону виявилась для Дмитра Підручного невдалою.

Про це повідомляють "Тернополяни". Допустивши 6 промахів під час стрільби (1+2+2+1) біатлоніст з Тернопільщини, капітан чоловічої збірної України з біатлону фінішував на 67 позиції.

З «чистою» стрільбою у Дмитра Підручного були б усі шанси потрапити до ТОП-10, аналізуючи його сьогоднішній хід.
На жаль, наш земляк не зміг продемонстрував високий результат і фінішував за межами залікової зони. Це означає, що Дмитро Підручний може претендувати на статус запасного спортсмена у масовому старті.

Найкращий результат серед представників української команди продемонстрував Артем Прима, який фінішував на 9 позиції (0+0+0+1). Артем Тищенко завершив гонку 44-тим, Антон Дудченко – 46-тим.
Перемогу у сьогоднішній індивідуальній гонці здобув норвежець Стурла Легрейд (0+0+0+0). «Срібло» дісталось представнику збірної Німеччини Арнду Пайфферу (0+0+0+0), «бронза» - норвежцю Йоханнесу Дале (0+1+0+0).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію