• Головна
  • Вихователька заклеювала рот скотчем дітям, які не хотіли спати і шуміли (ВІДЕО)
08:55, 18 лютого 2021 р.

Вихователька заклеювала рот скотчем дітям, які не хотіли спати і шуміли (ВІДЕО)

В одній із груп дитячого садка № 37 міста Луцька, вихователька знущалася з дітей. Робила це показово – перед усією групою, при цьому сама говорила малюкам, що це "секретик" і батькам про нього розповідати неможна. Таку ситуацію батьки виявили випадково, адже діти почали приходити з садка з синцями й подряпинами.

Про це у середу, 17 лютого, повідомляє ІА "Конкурент". Своєю чергою, завідувачка садочка Валентина Вінник запевнила, що у них ніколи подібних ситуацій не траплялося. А вихователька, яка заклеювала рот дитини скотчем, має 30 років педагогічного стажу. Керівниця садочка каже, що ситуація має вирішитися в інтересах дітей. Тим часом в управлінні освіти Луцькради кажуть, що скотчем вихователька намагалася "прилякати" дуже активного хлопчика. 

"Був скотч, тому що дітки обривають всі ці картинки-маркування, і вихователь їх канцелярським скотчем підклеює. Скотч був тоненький. Він дуже шумів, дуже кричав, мама стверджує, що він активний хлопчик. І вихователька, маючи скотч в руках, каже йому: "Зараз заклею ротика". Так його прилякала. Так пояснює вихователька", – зазначає начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко. Вона також зазначила, що, скоріш за все, жінку просто переведуть працювати в іншу групу чи інший садочок. 
"Людині 56 років. Скажіть, як я би вчинила із суто людської позиції, якби не дозволила їй допрацювати і дослужити в тій сфері, в якій вона пропрацювала 30 років?" – каже головна освітянка Луцька. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#садочок #знущання #діти #вихователь
Оголошення
live comments feed...