• Головна
  • "Паплюжила колег і користувалася мовою ненависті": у лекціях скандальної викладачки Більченко знайшли порушення
12:17, 19 лютого 2021 р.

"Паплюжила колег і користувалася мовою ненависті": у лекціях скандальної викладачки Більченко знайшли порушення

Члени робочої групи Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова вивчили онлайн-лекції професорки, викладачки філософії та культурології Євгенії Більченко. Вони виявили в них низку порушень. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу університету.

"У проаналізованих лекціях є помилки,які ставлять під сумнів володіння професором необхідними для викладання знаннями", — розповіли у пресслужбі.

У лекціях професорки виявили порушення законів України "Про вищу освіту", "Про освіту", "Про забезпечення функціонування української мови як державної", статусу університету, через те, що більшість лекцій професорки були російською мовою.

"Членами комісії також виявлені факти словесного паплюження колег-культурологів, образи гідності колег і ідейних опонентів, використання мови ненависті професором Більченко під час лекцій для студентів бакалаврату та магістратури", — додали в пресслужбі.

Робоча група рекомендувала ректору університету створити робочу комісію, яка б проаналізувала діяльність кафедри культурології та філософської антропології, де працює Більченко, загалом. Для цього пропонують залучити експертів, які не працюють в інституті Драгоманова. На час роботи цієї комісії у робочій групі пропонується відсторонити викладачку Більченко від лекцій.

Нагадаємо, що професорку Національного університету імені Михайла Драгоманова Євгенію Більченко відсторонено від роботи офіційним рішенням вченої ради. Викладачка тимчасово не має право читати лекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#викладачка #лекція #більченко
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...