• Головна
  • На Тернопільщині окремі села перетворились на Венецію (фото)
14:00, 13 квітня 2013 р.

На Тернопільщині окремі села перетворились на Венецію (фото)

Селищний голова Вишнівця Ростислав Баюрський разом з місцевою пожежною командою на чолі з Анатолієм Юзвенком бореться із водною стихією.

Гаками та вилами доводиться виловлювати купи сміття, які несе тала вода з полів у річку Горинь, що протікає через селище.

Якщо цього не робити, то увесь цей мотлох може закупорити мости і тоді підтоплень навколишніх будинків не уникнути.

Селищний голова Ростислав Баюрський тримає руку на пульсі проблеми і наразі запевняє, що ситуація завдяки бійцям МПК контрольована. Однак на Дзвинячу з Вишнівця уже не поїдеш – вулиця Почаївська перетворилася на справжню Венецію, пише Народне слово. У те, що ще кілька днів тому там ходили люди мало віриться. За словами начальника відділу з питань НС райдержадміністрації Ігоря Батюка, специфіка географічного розташування Вишнівця, який частково знаходиться в долині, власне й призводить до такої ситуації і щастя, що дамби знаходяться в належному стані і стримують брудні потоки з полів і горбків. Однак людям давно пора задуматися і не висипати сміття будь-де, щоб потім його зносило у річку, а відтак це все створювало загрозу підтоплень для них же самих.

Сьогодні удругій половині дня у Вишнівці побував голова РДА Іван Демчишин, який тримає дане питання на особливому контролі, щоби не було допущено надзвичайних ситуації у районі.

venecia 3

venecia 3

venecia 1

venecia 1

venecia 5

venecia 5

На Тернопільщині окремі села перетворились на Венецію (фото), фото-4
venecia 2

venecia 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...