• Головна
  • "Вакцина на підході": чи буде Тернопільщина у списку перших, хто отримає вакцину від COVID-19
11:45, 23 лютого 2021 р.

"Вакцина на підході": чи буде Тернопільщина у списку перших, хто отримає вакцину від COVID-19

"Вакцина на підході": чи буде Тернопільщина у списку перших, хто отримає вакцину від COVID-19

З дня на день в Україні очікують прибуття вакцини від COVID-19, однак Тернопільщина не потрапила до списку 7-ми областей, куди ліки прибудуть у першу чергу.

Про організаційну готовність до прибуття вакцини заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.
"Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та м. Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші – наступного дня", – повідомляє Віктор Ляшко.

За словами посадовця, мобільні бригади уже проінформовані, яка кількість вакцин у який заклад охорони здоров’я потрібна. Окрім того, Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде укладати договори із чітко визначеними медзакладами, які відповідають всім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, та сплачуватиме їм за надані послуги. На кожну мобільну бригаду медиків НСЗУ виплачуватиме 8 тис. грн у місяць та додатково – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу за кожну особу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #тернопільщина #коронавірус #область #лікар
live comments feed...