Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі

Фотограф обов'язково веде сторінки у соцмережах: виставляє свої роботи, активно спілкується з аудиторією, шукає нових клієнтів. Він реєструється на платних тематичних сервісах де відображається його рейтинг, відгуки та роботи. Тоді навіщо фотографу сайт?

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-1
  • Структуроване портфоліо

У соцмережах не завжди вдається зрозуміти у яких напрямках працює фотограф. Можливо, окрім весільної фотозйомки, він пропонує сімейні та портретні фотосесії. Потенційний клієнт може не здогадатись і піти далі, а фотограф втрачає заробіток.

Портфоліо на сайті, розділене на основні категорії з найкращими роботами, допоможе уникнути цієї проблеми. Кожен розділ портфоліо окремо індексується і видається у пошуку за відповідним запитом, що дозволяє фотографу охопити різну цільову аудиторію - молодят, закохані пари, молодих батьків.

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-2
  • Якість фото у соцмережах

Соцмережі стискають і конвертують фото у легший формат jpg. Втрачаються кольори, чіткість та якість фотографії. Як сайт вирішує цю проблему? Хостинг (послуга зберігання вашого сайту на сервері) дозволяє завантажити на сайт усі ваші фото без втрати якості. Щоб сайт на “зависав” від ваги фотографій, хостинг повинен бути швидкісним.

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-3

Команда Gnome Agency розуміє це і пропонує швидкісний хостинг нашим замовникам.

  • Сайт належить власнику

Ніхто не дає гарантій, що завтра популярна соцмережа не зникне. Те ж стосується і платних сервісів. Вони можуть існувати роками, а потім закритись разом із вашим рейтингом та портфоліо.

Сайт належить тільки вам. Ви контролюєте дизайн, контент і керуєте всіма змінами. Ми у Gnome Agencyстворюємо сайти на базі CMS Drupal - однієї з найбезпечніших систем управління контентом.

Вести соцмережі необхідно, але вони повинні бути допоміжним засобом, а не основним.

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-4
  • Сайт підвищує імідж фотографа

На яке посилання у Google ви швидше звернете увагу - на профіль фотографа із соцмереж чи на сайт фотографа? Беремо на себе сміливість припустити, що все таки на сайт. Наявність сучасного сайта з презентабельним портфоліо говорить про статус, експертність і затребуваність фотографа.

Намалюємо асоціативний ланцюжок: у фотографа є сайт, значить він має фінансову можливість замовити його розробку, а отже він має багато клієнтів і є більш популярним ніж його конкуренти, що свідчить про професіоналізм та якість його робіт. Так формується довіра замовника і бажання отримати саме цю послугу.

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-5

Замість висновку;)

Сайт дозволяє фотографу вийти за межі “сарафанного радіо” і залучати більше клієнтів.

Оптимізований сайт з якісним контентом органічно ростиме у видачі. Кожне фото видаватиметься у пошуку разом з ім'ям фотографа, що позитивно вплине на впізнаваність.

Сайт дає можливість виділитись серед інших: портфоліо не втратить якість, а індивідуальний вебдизайн підкреслить стиль замовника. Ось чому фотографу потрібен сайт;)

Навіщо фотографу потрібен сайт, якщо є соцмережі, фото-6

Переглянути сучасні вебсайти для фотографів та відеографів можна за цим посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі