• Головна
  • Рідкісна кров на межі дефіциту: тернополян просять допомогти
18:29, Сьогодні

Рідкісна кров на межі дефіциту: тернополян просять допомогти

Рідкісна кров на межі дефіциту: тернополян просять допомогти

У Тернопільському обласному центрі служби крові повідомляють про критичне зменшення запасів двох рідкісних груп крові - 3(III) Rh- та 4(IV) Rh-.

Через це лікарі закликають жителів міста та області, які мають ці групи, за можливості стати донорами та допомогти поповнити запаси.

За словами медиків, ситуація є напруженою: недостатній рівень крові може ускладнити надання термінової допомоги пацієнтам і пораненим захисникам. Кожна донація зараз має особливе значення і реально рятує життя.

Усіх охочих просять звертатися до Тернопільського обласного центру служби крові. Також закликають поширити інформацію, щоб якнайшвидше знайти донорів саме цих рідкісних груп.

Перед здачею крові рекомендують дотримуватися базових правил підготовки — правильного харчування, питного режиму та відпочинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донорство #кров #потрібні
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення