У Тернополі дерево провалилося під асфальт – офіційна причина (ФОТО)

Ми уже повідомляли про те, що 27 лютого у центрі Тернополя дерево провалилось під асфальт і утворилось велике провалля.  Рух транспорту в центрі Тернополя був на кілька годин зупинений.

Офіційну версію того, що сталося, повідомили у КП «Тернопільводоканал» на сторінці у Facebook, аварійники якого першими прибули на перекриту вулицю.
Як з’ясувалося, на вводі до будинку №2, що на вул. Острозького, прорвало трубу. Витікаючи, вода розмила підземні ґрунти під тротуаром, тому стара липа, яка не мала розгалуженої кореневої системи, провалилася. Падаючи, дерево пошкодило електролінії. На щастя, ніхто із перехожих не постраждав.
Рух на вулиці Острозького був тимчасово перекритий, працювали декілька комунальних служб та рятувальники.

У Тернополі дерево провалилося під асфальт – офіційна причина (ФОТО), фото-1 У Тернополі дерево провалилося під асфальт – офіційна причина (ФОТО), фото-2 У Тернополі дерево провалилося під асфальт – офіційна причина (ФОТО), фото-3 У Тернополі дерево провалилося під асфальт – офіційна причина (ФОТО), фото-4

Пошкоджену ділянку водогону водоканалівці замінили, використавши стару трубу, це слугувало певним футляром для нової поліетиленової труби.

провалля дерево тернопільводоканал аварія дерево причина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі