"Дорослі ігри": 15-річний син банкіра показав у TikTok свої перегони на Porsche (ВІДЕО)

Роман Баляш вирішив похвалитися швидкісною їздою нічним Львовом.

15-річний син власника «Оксі Банку» та голови партії «Наш край» Олега Баляша опублікував у TikTok відео своєї небезпечної їзди нічним Львовом за кермом автомобіля Porsche. Це відео викликало значний резонанс у соцмережах, проте сам Олег Баляш заявив, що не впевнений у тому, що на відео зафіксований саме його син. Попри сумніви, Баляш пообіцяв провести з сином виховну бесіду, передає ZAXID NET.

Тікток-відео з Романом Баляшем опублікувала ввечері 1 березня Twitter-сторінка «Свято грибів і форелів». У TikTok це відео встигло набрати майже 40 тис. переглядів, але після появи його у твіттері Баляш-молодший видалив відео з TikTok.
На відео, розтиражованому користувачами Twitter, видно, як підліток за кермом Porshe на великій швидкості мчить проспектом Чорновола у Львові, повністю ігноруючи правила дорожнього руху. Зокрема, він не зупиняється на червоний сигнал світлофора. На відео також чути голос іншого юнака, який знімає відео: «Рома Баляш роздає по нічному Львові». На цьому відео не вказана дата публікації, однак зважаючи на ще зелені дерева обабіч, можна припустити, що його знімали влітку або ранньою осінню.

Судячи зі сторінок у соцмережах Романа Баляша, він уже неодноразово сідав за кермо автомобіля. Зокрема, на сторінці підлітка у TikTok зараз залишилось одне відео, зняте у серпні 2020 року, де він керує автомобілем. А на сторінці підлітка у «ВКонтакте» опубліковане фото 2017 року, де він позує за кермом Lexus.

відео перегони автомобіль банкір син
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі