У Тернополі розпочалися роботи з ліквідації глибоких вибоїн на проїжджих частинах вулиць

З настанням весняного періоду у Тернополі розпочалися роботи з ліквідації глибоких вибоїн на проїжджих частинах вулиць. Виконує їх підрядна організація ТОВ «Техно-Буд-центр».

Про це повідомляють на офіційному сайті Тернопільської міської ради.
Як пояснюють у відділі технагляду міської ради, ці роботи не є капітальним чи поточним ремонтом, а лише - ліквідація ямковості з використанням холодного асфальтобетону, що суттєво покращить проїзд вулицями міста після зимового періоду. Такі аварійні ремонтні роботи мають тимчасовий характер, проте за ділянкою ремонту встановлюється спостереження і після настання сприятливих погодних умов тут буде проведено уже поточний або капітальний ремонт.

Сьогодні, 3 березня, підрядниками заплановано проведення ямкового ремонту за адресами: вул. Микулинецька, вул. Об’їзна, вул. С. Будного, вул. Протасевича, вул. 15 Квітня, транспортна розв'язка вулиць 15 Квітня – Протасевича– просп. Степана Бандери (район Збаразького кільця). Прохання до водіїв бути уважними під час руху, звертати увагу на тимчасові дорожні знаки та дотримуватися обмежень швидкісного режиму на ділянках проведення ремонтних робіт.

ремонт дорога тернопіль яма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі