Тернопільщина все ближче до "червоної" зони: МОЗ оновило поділ

Тернопільщина все ближче до "червоної" зони: МОЗ оновило поділ, Дмитро Бондаренко

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. В Києві та 8 регіонах України перевищений показник госпіталізацій хворих з COVID-19.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на дані МОЗ.

Згідно з даними, у червоній зоні перебувають чотири області - Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

В помаранчевій знаходяться 10 регіонів - Київ, Вінницька, Донецька, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька області.

Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено в 9 регіонах - в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 8 березня складає 70,2.

У Вінницькій області - 118,3, Житомирській - 88; Закарпатській - 95,6; Миколаївській - 72,7, Тернопільській - 60,1, Хмельницькій - 68,3, Чернівецькій - 99,8.

Найвищий показник госпіталізацій в Івано-Франківській області - 147 на 100 тис. населення.

Найвища завантаженість ліжок з киснем у Закарпатській області - 70,6% (при визначеному показнику 65%). Також високий рівень зайнятості ліжок з киснем у Івано-Франківській області - 62,7% та Чернівецькій - 53,2%.

У Києві станом на 8 березня завантаженість ліжок з киснем складає 48,1%.

МОЗ карантин коронавірус COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі