"У молодої мами під ногами провалилася скляна підлога": 27-річна українка загинула в Чехії (ФОТО)

"У молодої мами під ногами провалилася скляна підлога": 27-річна українка загинула в Чехії, Георгій Шевчук

27-річна заробітчанка із Західної України Оксана Василів загинула у Чехії прямо в приміщенні банку, коли у неї під ногами провалилася скляна підлога. Жінка розбилася, впавши із висоти.

Як інформує "Molbuk", Оксана була змушена їздити на заробітки, щоб утримувати дитину й літню маму, адже гідної роботи в регіоні не знайшла. Її син, якому ще не виповнилося й чотирьох років, залишився сиротою.

Українка працювала різноробочою на реконструкції будівлі банку. Страшна звістка про її смерть прийшла в село Гринівці в Тлумацькому районі 1 березня.

Це була вже не перша поїздка Оксани на заробітки в Європу. До Чехії дівчина поїхала після двох місяців роботи в Польщі. Мамі вона говорила, що робота важка, але платять добре, тому буде там працювати.

Її синові Давиду лише влітку виповниться 4 роки. Зараз він живе з бабусею – мамою загиблої дівчини. Батько дитини давно від неї відмовився.

Життя Оксани з самого дитинства було несолодким, батько помер рано і її виховувала мати сама. Щоб вижити, вона їздила на заробітки в Європу, а Ксенія залишалася з бабусею й дідусем.

Маленький Давид поки не розуміє, що маму він більше ніколи в житті не побачить. Бабуся сказала йому, що "мами більше немає, вона пішла до Боженьки на небо".

Коли тіло Оксани привезуть в Україну, поки невідомо. Поліція Чехії ще веде розслідування, яке може розтягнутися до двох тижнів. Сім'я загиблої українки збирає гроші на перевезення тіла. Сума дуже велика, допомагають усі, хто знав дівчину і її сім'ю.

"У молодої мами під ногами провалилася скляна підлога": 27-річна українка загинула в Чехії (ФОТО), фото-1
Загибель_заробітчанки_в_Чехії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі