• Головна
  • На Тернопільщині все частіше затримують магазинних злодіїв
09:00, 11 березня 2021 р.

На Тернопільщині все частіше затримують магазинних злодіїв

Супермаркети, маленькі крамниці - найпоширеніші місця скоєння злочинів. Як правило з приміщення зловмисники виносять різного роду товар, який проносять повз каси не оплативши.
Одна з зловмисниць викрала з торгового стелажа дві банки ікри. Іншому крадієві 1987 року народження не вдалося завершити задумане. При виході з крамниці його затримали працівники закладу з товаром в руках. До слова, чоловік вже вчиняв подібного роду злочини, однак на шлях виправлення не став, натомість, продовжив криміналити.
Працівники Тернопільського районного управління поліції відкрили щодо підозрюваних кримінальні провадження відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України «крадіжка».
Перевіряється причетність громадян до скоєння аналогічних злочинів на території міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #магазини #крадіжка #злодії

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...