Усе про межі парків Тернополя: на території парків будівництво не ведеться – кажуть у міськраді (фото)

Як ми повідомляли, сьогодні у міськраді репрезентували генеральний план Тернополя. У рамках презентації було обговорено і межі парків міста.

Затверджено межі трьох парків Тернополя, зокрема парку Національного відродження, парку Шевченка і “Топільче”. По кожному парку була проведена державна експертиза. Погодження давали не тільки служби міської ради, а управління екології також Держкомзему. Окрім цього, проводилася державна експертиза в місті Київ. Найбільший парк на сьогодні – це парк Загребелля. Над встановленням його меж ще працюють спеціалісти. У зв’язку з тим, що ця робота є об’ємною вона буде завершена влітку, орієнтовно в серпні.  Також потрібні кошти для того, щоб розробити усю необхідну документацію для затвердження.

За словами міського голови Тернополя, межі парків є сьогодні чітко визначені. Відповідно жодні дозволи на проведення будівництва тих чи інших об’єктів  не можуть бути видані на території, які належать до меж парку.

– Є принципова позиція і міського голови, і депутатського корпусу, і виконавчого комітету. Це питання є на особливому контролі. Жодних дозволів, погоджень проведення будівництв об’єктів, які заборонені на цих територіях, проводитися не буде за виключенням об’єктів культурно-рекреаційного призначення, які можуть на цих територіях будуватися.  Ті будівництва, які проводилися на території тих чи інших парків, які надавалися дозволи, погодження, виділялися земельні ділянки,  на сьогоднішні день ми не можемо говорити, що хтось веде будівництво на межі парку. То будівництво, яке здійснюється, воно знаходитися на території, яка не є межею парків. Рішення про надання відповідних дозволів давалися ще до 2010 року і це враховувалося при складанні меж територій парків, які у 2010 році приймалися, які зараз затверджувалися проектним інститутом і які проходили державну експертизу, – стверджує Сергій Надал. 

Парк «Національного Відродження»

park nac vid

 Парк «Топільче»

 Парк «Шевченка»

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!